Instrukcja komentowania

Kochani! Z racji, iż coraz częściej dostaje od ludzi spoza blogowego świata informację, iż nie wiecie jak komentować wpisy to wstawiam krótką instrukcje.:
1.Pod każdym wpisem tuż obok godziny, po prawej stronie jest podana ilość komentarzy. Klikamy w ilość komentarzy i przenosimy się do strony komentowania
2. Na samym dole, mamy białą rubrykę do wpisania komentarza.
3. Gdy już nasz komentarz jest gotowy wybieramy jedną z opcji komentarza.
4. W przypadku konta Google wciskamy opcje "konto Google" która przenosi nas do logowania. Gdy już się zalogujemy strona wraca na naszego bloga.
5. Jeśli ktoś z Was posiada własnego bloga/stronę może kliknąć w opcję " Nazwa/Adres URL i wypełnienie rubryk. Adres waszego linku będzie wyłącznie do wiadomości właściciela bloga.
6. Kolejną, najprostszą opcją jest "anonimowy". Z reguły jednak autor bloga chce wiedzieć kto komentuje jego wpisy. Dlatego mile widziane jest podpisanie się na końcu tekstu.
7. Na końcu wystarczy kliknąć "opublikuj" i gotowe. Wasz komentarz zostaje umieszczony na stronie, bądź w przypadku weryfikacji pojawi się po zatwierdzeniu przez autora bloga.

GOTOWE!


PS Pamiętajcie, że ten blog piszę dla WAS! Ilekroć prowadziłam zamknięte czy też papierowe pamiętniki- zawsze stwierdzałam, że czasem żal jest nie podzielić się swoimi przemyśleniami z innymi. Dlatego bardzo, bardzo zależy mi, byście czasami odezwali się w komentarzach i po prostu pokazali... że tu jesteście :))

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz